O NAS

Rynek nieruchomości to nasza pasja i sposób na życie


Chcesz kupić mieszkanie, dom lub działkę w przystępnej cenie w Toruniu lub jego okolicach? Świetnie trafiłeś. Nasi specjaliści z branży nieruchomości w Toruniu pomogą Ci w doborze takiej oferty, która będzie dokładnie dostosowana do Twoich potrzeb.

Usługi naszego biura nieruchomości świadczymy od 1999 roku, w którym Jan Nowak postanowił zrealizować swoje długoletnie marzenie, o stworzeniu funkcjonalnej korporacji, która będzie zajmowała się tworzeniem nowych przestrzeni oraz miejsc do życia dla Torunian. Obecnie, wyszliśmy poza granice i miasta, a co za tym idzie - współpracujemy z liczącymi się firmami budowlanymi na terenie całego województwa.

Działalność naszego biura nieruchomości opiera się na pośrednictwie przy sprzedaży oraz wynajmowaniu mieszkań, szerokiej bazie domów na sprzedaż oraz sprzedaży działek i wspieraniu naszych klientów przy kontaktach z instytucjami, których skomplikowane procedury i dokumenty spotkają na swojej drodze. Z dobrą skutecznością sprzedajemy zarówno luksusowe apartamenty, drogie mieszkania, jak również małe kawalerki, których poszukują najczęściej osoby w młodszym wieku oraz studenci.

Działamy zgodnie z prostą dewizą - chcemy obsługiwać klientów w taki sposób, jakiego sami oczekiwalibyśmy gdybyśmy udali się korzystać z usług innej firmy, niezależnie od branży.

Zdajemy sobie świetnie sprawę, że nawet mimo wytężonej pracy, przez siedem dni w tygodniu, nasze biuro nieruchomości będzie napotykać wątpliwości i trudniejsze sytuacje. Między innymi dlatego rozbudowaliśmy nasz system komunikacji z klientem, dzięki czemu możemy niezwłocznie interweniować w takich przypadkach.

Staramy się, aby oferta cenowa naszego biura nieruchomości była zadowalająca zarówno dla dużych firm, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą wynająć małe mieszkanie w centrum Torunia lub jego okolicach. Zapraszamy do biura, gdzie nasz agent nieruchomości wyceni każde zlecenie.

Nie kupujesz kota w worku. Ponad 18 lat doświadczenia, to tysiące zadowolonych klientów, których opinie są dostępne w internecie. Zapytaj znajomych, czy słyszeli o mieszkania-torun.eu.